Ceník

Nabízíme k pronájmu fotografický a filmový ateliér IRON STREET STUDIO v Brně. Celková plocha prostor studia je 170m². K dispozici zde najdete dvě studia se zaměřením jak pro video tvůrce, tak i fotografy. Velké hlavní studio IRON STUDIO s odstupem až 12m a šířkou více jak 5m nabízí různá designová pozadí pro několik stylů. Toto studio je vhodné zejména pro natáčení video reklam a tvorbu designových produktových fotografií.  Dále nabízíme druhé studio – foto ateliér STREET FOTO, kde nabízíme k dispozici pronájem profesionálních strojů TopShow3D pro výrobu 3D / 360° fotografií.

Možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu pro všechny druhy fotografování a natáčení. 


  • Velké video  IRON STUDIO pro tvorbu zejména filmových prací – cena již od 240Kč/hod (speciální cena při pronájmu více dní)

FOCENÍ / NATÁČENÍ
3 hodiny pronájem celého studia: 1500 Kč / 3hod (1hod 500Kč)
Každá další hodina extra: 400Kč / 1 hod (max 3 hodiny extra, poté již bude účtován speciální pronájem na celý den, tj až 10hod.)

Jeden den, tj. celkem až 10 hodin pronájmu speciální 30% SLEVA a cena: 3000Kč / 1 den


Při pronájmu 3 a více dní speciální cena: 2400Kč / 1 den
Každá další hodina extra: 400Kč / 1 hod

*Uvedené ceny jsou bez DPH
**Uvedené ceny obsahují pronájem ateliéru, využití odpočinkové místnosti / maskérny, skladových prostor a běžnou spotřebu elektřiny, vody a tepla

Speciální požadavky, mimo pracovní dobu a dny, jsou řešeny individuálně
Platnost akčního ceníku 1.1.2021 – 31.3.2021


  • Foto ateliér STREET FOTO vhodný pro tvorbu 3D / 360° fotografií s pomocí profesionálních strojů TopShow3D – cena bude upřesněna dle délky a potřebného stroje pronájmu / *pronájem je včetně obsluhy

Minimální objednávka je na 3 hodiny. Pronájem je možný 24 / 7 / 365 s možností objednávek celého studia i na víkendy a státní svátky (po dohodě).

INTERIÉR

Doporučujeme osobní prohlídku, přijďte se podívat a dát si kávu nebo čaj během prohlídky

Aktuální ceník ke stažení ZDE