Ceník

Nabízíme k pronájmu profesionální fotografický a filmový ateliér IRON STREET STUDIO v Brně. Celková plocha prostor našeho studia je 170m². K dispozici zde najdete dvě studia se zaměřením jak pro video tvůrce, tak i fotografy. Velké hlavní studio IRON STUDIO s odstupem až 12m a šířkou více jak 5m nabízí různá designová pozadí. Naše studio je vhodné zejména pro natáčení video reklam a tvorbu designových produktových fotografií.  V nabídce dále máme druhé studio – foto ateliér STREET FOTO, kde nabízíme k dispozici prostory pro fotografy a pronájem profesionálních strojů TopShow3D pro výrobu 3D / 360° fotografií.

Možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu pro všechny druhy fotografování a natáčení. 


  • Velké video  IRON STUDIO pro tvorbu zejména filmových prací – cena individuální (speciální cena při pronájmu více dní)

FOCENÍ / NATÁČENÍ
minimální objednávka pronájmu jsou 3 hodiny / cena dle upřesnění požadavku na vybavení */**

Jeden den, tj. celkem až 8 hodin pronájmu sazba 1 natáčecí den / cena dle upřesnění požadavku na vybavení */**


Při pronájmu 3 a více dní speciální cena

Speciální požadavky, mimo pracovní dobu a dny, jsou řešeny vždy individuálně po dohodě

Neváhejte nás kontaktovat pro dohodnutí ceny a potřebného vybavení 773 – 209 399 nebo přes náš formulář ZDE

* ceny jsou bez DPH / jsme plátci DPH
**Základní ceny obsahují pronájem ateliéru, využití odpočinkové místnosti / maskérny, skladových prostor a běžnou spotřebu elektřiny, vody a tepla


  • Foto ateliér STREET FOTO vhodný pro tvorbu 3D / 360° fotografií s pomocí profesionálních strojů TopShow3D – cena bude upřesněna dle délky a potřebného stroje pronájmu*

*pronájem je vždy jen včetně obsluhy stroje


Minimální objednávka je na 3 hodiny. Pronájem je možný 24 / 7 / 365 s možností objednávek celého studia i na víkendy a státní svátky (po dohodě).

INTERIÉR

Doporučujeme osobní prohlídku, přijďte se podívat a dát si kávu nebo čaj během prohlídky